ONSEI TO ONGAKU

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Grupa stworzona żeby tworzyć ^_^


2 posters

    Witajcie, jestem Pola.

    Pola
    Pola


    Liczba postów : 6
    Join date : 20/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Kraków

    Witajcie, jestem Pola. Empty Witajcie, jestem Pola.

    Pisanie by Pola Sro 20 Kwi 2016, 16:39

    Dzień dobry, jestem Pola mam 15 lat, mieszkam w Krakowie. Mój ulubiony kolor to zielony. Fandubbingiem interesuje się od października 2014, nie wiem czy się na nim znam. Jak przyciśnie się mnie do ściany i poprosi o poprawę brzmi dobrze. Nie mam szerokiej skali wolę śpiewać w męskich tonacjach (Ale bywają czasem za niskie). Mam też niekończące się zapalenie zatok.
    Bardzo lubię przeróżne grupy bo chociaż w swym normalnym życiu jestem szarą myszką w internecie uwielbiam błyszczeć! Hm co jeszcze? Interesuje się fandomem MLP, Vocaloidów i w małym stopniu Anime (chociaż mam niezłą kolekcje mang hje, hje Laughing). Jestem dosyć dziwna raz zboczeniec raz królowa śniegu mam wachania nastrojów jak kobieta w ciąży :v Na koniec powiem, że lubię śpiewać, grać w gry, które nie zabiją mojej karty graficznej, rysować, robić grafiki, tańczyć i wiele, wiele innych. Dziękuje mam nadzieje, że będzie tutaj mi miło. Very Happy
    Teckstia
    Teckstia
    Administrator
    Administrator


    Liczba postów : 142
    Join date : 02/03/2016

    Witajcie, jestem Pola. Empty Re: Witajcie, jestem Pola.

    Pisanie by Teckstia Sro 20 Kwi 2016, 16:43

    Siema ;v Powodzenia w rekrutacji.
    Pola
    Pola


    Liczba postów : 6
    Join date : 20/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Kraków

    Witajcie, jestem Pola. Empty Re: Witajcie, jestem Pola.

    Pisanie by Pola Sro 20 Kwi 2016, 17:06

    Teckstia napisał:Siema ;v Powodzenia w rekrutacji.
    Dzięki bardzo mam trudne zadanie wybrać najlepszy cover jaki nagrałam do tej pory (Ani jeden mi się nie podoba). Nagrałabym coś ale jestem chora eh. ;-;

    Sponsored content


    Witajcie, jestem Pola. Empty Re: Witajcie, jestem Pola.

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Wto 14 Maj 2024, 10:07