ONSEI TO ONGAKU

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Grupa stworzona żeby tworzyć ^_^


    [Muzyk] Caeise

    avatar
    Gość
    Gość


    [Muzyk] Caeise Empty [Muzyk] Caeise

    Pisanie by Gość Pią 12 Sie 2016, 16:36

    No więc tak.
    Gitara (klasyczno-akustyczna), mogę wystukiwać tez na niej rytm jakby potrzeba było perkusji xDD
    Samouk, gram od kilku lat (nie potrafię powiedzieć ilu)
    Mój "talent" niektóre osoby słyszały, grałam na kilku drobnych lokalnych występach i obozie.

    Nagrania:
    1. Ignorance - Acoustic (ver2)
      Oryginał <-- Nie jest to dokładne odwzorowanie oryginału, trochę pokusiłam się o hmm.. ułatwienie wokalistom zebrania się z muzyką

    2. Połowa Unravel nagrana dawno, dawno temu
      Oryginał

    3. Radioactive - trochę przesadziłam z tempem, wiem
    Oryginał: Radioactive - Imagine Dragons, chyba każdy zna na tyle, że nie muszę dawać linka? :3

    4. Braveheart - Wada Kouji - taka tam moja aranżacja
    Oryginał :d

    5. Hedwigs Theme - takie kilka sekund, bo tabulatury coś nie coś ogarniam. Tzn raczej słabo, ale jak już chcę to się nauczę.

    Co do umiejętności.. kusi mnie by użyć cytatu z DRRR, ale pierwiastek z 2 to niska ocena jak dla mnie. Wybitnie nie jest, ale źle raczej też nie. 7? Po nagraniach może nie do końca słychać/widać, ale nagrywanie mnie nie kocha <- Jak bardzo chcę to zrobię wszystko :3
    Paveu
    Paveu
    Administrator
    Administrator


    Liczba postów : 89
    Join date : 26/12/2015
    Age : 28
    Skąd : Ziemia

    [Muzyk] Caeise Empty Re: [Muzyk] Caeise

    Pisanie by Paveu Wto 30 Sie 2016, 21:44

    Więc tak nie będę kłamał jest po prostu normalnie niczym szczególnym mnie nie porwało ale jest dobrze więc rangę mogę dać Very Happy

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Wto 14 Maj 2024, 20:44