ONSEI TO ONGAKU

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Grupa stworzona żeby tworzyć ^_^


3 posters

    Ohayo, siemanko i inne mile brzmiące słowa na przywitanie! :V

    avatar
    MasterLay


    Liczba postów : 2
    Join date : 12/08/2016

    Ohayo, siemanko i inne mile brzmiące słowa na przywitanie! :V Empty Ohayo, siemanko i inne mile brzmiące słowa na przywitanie! :V

    Pisanie by MasterLay Pią 12 Sie 2016, 10:15

    Siems. Jestem Leonard. Ludzie i tak na mnie mówią Leon, Leo albo Leoś. Lat 15, rocznikowo 16 (Kompleksy grudniowców). Praktycznie brak doświadczenia z nagrywaniem muzyki w necie, chciałbym to zmienić. Z chęcią złapię za jakiekolwiek ogólnie pojęte wyzwania.
    W zaciszu swego domu skrywam saksofon altowy oraz pianino rozstrojone o pół tonu :V
    P.S. Tak na przyszłość - Nienawidzę rozwiązywać dylematów i podejmować decyzji, chyba że są oczywiste. Ale za to lubię odpowiadać na pytania. Ot. :V
    avatar
    MasterLay


    Liczba postów : 2
    Join date : 12/08/2016

    Ohayo, siemanko i inne mile brzmiące słowa na przywitanie! :V Empty Re: Ohayo, siemanko i inne mile brzmiące słowa na przywitanie! :V

    Pisanie by MasterLay Pią 12 Sie 2016, 10:19

    No i ofc. Zapomniałem napisać że mnie tu zaprosiła Caeise :3
    avatar
    Gość
    Gość


    Ohayo, siemanko i inne mile brzmiące słowa na przywitanie! :V Empty Re: Ohayo, siemanko i inne mile brzmiące słowa na przywitanie! :V

    Pisanie by Gość Pią 12 Sie 2016, 10:26

    Kejsi wita serdecznie! Powodzenia w rekrutacji, Leo ^^
    avatar
    Gość
    Gość


    Ohayo, siemanko i inne mile brzmiące słowa na przywitanie! :V Empty Re: Ohayo, siemanko i inne mile brzmiące słowa na przywitanie! :V

    Pisanie by Gość Pią 12 Sie 2016, 11:04

    Witamy serdecznie! Liczymy na owocną współpracęVery Happy
    Teckstia
    Teckstia
    Administrator
    Administrator


    Liczba postów : 142
    Join date : 02/03/2016

    Ohayo, siemanko i inne mile brzmiące słowa na przywitanie! :V Empty Re: Ohayo, siemanko i inne mile brzmiące słowa na przywitanie! :V

    Pisanie by Teckstia Pią 12 Sie 2016, 14:14

    Witamy i powodzenia ^^
    The author of this message was banned from the forum - See the message

    Sponsored content


    Ohayo, siemanko i inne mile brzmiące słowa na przywitanie! :V Empty Re: Ohayo, siemanko i inne mile brzmiące słowa na przywitanie! :V

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Wto 14 Maj 2024, 13:13