ONSEI TO ONGAKU

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Grupa stworzona żeby tworzyć ^_^


2 posters

    Stanął na przeciw grupy...

    Virtual_Wolfy
    Virtual_Wolfy


    Liczba postów : 2
    Join date : 30/05/2016
    Age : 24
    Skąd : Everfree

    Stanął na przeciw grupy... Empty Stanął na przeciw grupy...

    Pisanie by Virtual_Wolfy Pon 30 Maj 2016, 21:31

    Witajcie!
    (z tego co widzę, to raczej takich długich postów się tu nie pisze, ale mniejsza z tym :v)
    Jestem VirtualWolfy, znany też jako Postrach Everfree, Azure Skylight, czy też, zazwyczaj, po prostu Wilczek.
    Szesnastoletni młodzik z dużymi ambicjami i brakiem czasu na ich realizację z powodu szkoły... typowe. Co tu więcej mówić? ^^
    Coś więcej o mnie może? Przyjacielski, pomocny, posiadający dość charakterystyczny, sarkastyczny humor. Jestem pracowity, ale też leniwy (to to się wzajemnie nie wyklucza? co ty prawisz, Wilq? o.O). Każdą robotę staram się wykonać jak najszybciej, by o niej nie zapomnieć, jednocześnie stawiając na możliwie jak najlepsze wykonanie.
    'Pracuję' obecnie jako dubbinger i cenzor na konfie studia SWM (Szlachty Wolnej Myrtany), niegdyś znanej jako TPS (Twierdza Paladynów Studio). Jestem także lektorem (spadłem ze stanowiska rapera :v) w Projekcie Equestria, choć mnie na kanale tym nie znajdziecie... jeszcze Wink
    Coś o sprzęcie... Do nagrywania używam słuchawek z mikrofonem (wiem, wspaniały wybór - potrzebowałem i słuchawek, i micra, a brak kasy zmuszał do ograniczeń) A4 Tec Bloody Gaming G501. Stosowane programy to 'Audacity' i 'Action!'. Jeśli zajmuję się montażem video używam (finansowanego przez szkołę ^^) 'Movie Studio Platinium 12.0'.
    No... z grubsza będzie to tyle.
    Pozdro!
    Teckstia
    Teckstia
    Administrator
    Administrator


    Liczba postów : 142
    Join date : 02/03/2016

    Stanął na przeciw grupy... Empty Re: Stanął na przeciw grupy...

    Pisanie by Teckstia Pon 30 Maj 2016, 22:20

    Skoro długich postów się tu nie pisze toteż... Siema.

      Obecny czas to Wto 14 Maj 2024, 20:06