ONSEI TO ONGAKU

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Grupa stworzona żeby tworzyć ^_^


4 posters

    Dzień dobry wieczór!

    avatar
    Gość
    Gość


    Dzień dobry wieczór! Empty Dzień dobry wieczór!

    Pisanie by Gość Nie 15 Maj 2016, 15:59

    Cześć! Nazywam się Kasia, moim problemem jest...

    ...oh wait, nie ta zakładka... *facepalm*

    Tak więc, jeszcze raz? Hej! By tu przybyć musiałam przedrzeć się przez poplątane krzaki lenistwa i niechcemisizmu, tak więc, mam nadzieję, że nawet jak się rozpiszę to ktoś to jednak przeczyta Wink

    Cóż mogę powiedzieć... może najpierw strona praktyczna. Aspiruję na wokalistkę, aczkolwiek na gitarze też coś tam ogarniam (samouk). Jakiś czas śpiewałam w chórze (ale nie kościelnym), poza tym występowałam kilkukrotnie z gitarą na szkolnych imprezach. Śpiewam głównie dlatego, że po prostu to lubię, chociaż nigdy nie myślałam, że miałabym dołączyć do grupy tego typu, chociaż już kiedyś chciałam. Niemniej jednak potem poznałam takiego jednego dziwnego gościa, który przedstawił się jako Bejeden, i to właśnie przez niego (lub dzięki niemu?) musicie mnie tu znosić.

    A tak bardziej o mnie?
    Możliwe, że kiedyś gdzieś mnie spotkaliście - pojawiam się tu i ówdzie w grach, na blogach, forach pbf (zapomniałam wcześniej dodać: jestem GMem i Administratorem na jednym z nich, jeśli jesteście więc zainteresowani takimi rzeczami - skontaktujcie się ze mną ;3), w pisanych rp i innych takich - pod nickami: Syra Cailan, Caeise, Evenyra lub coś jeszcze innego. Oprócz naręcza nicków i tytułów, których bardzo często nie potrafię spamiętać i które otrzymałam od dziwnych ludzi, z którymi się zadaje, zwą mnie często Kotem (aka Neko). Dlaczego tak, a nie inaczej - musicie spytać ich, bo to oni to wymyślili, a mi się tylko spodobało.

    Tak więc, po powyższym akapicie możecie się już domyślić, że jestem silną niezależną kobietą, za którą, gdziekolwiek pójdzie, podąża chmara kotów. Bestyjki mam cztery i czynnie uczestniczą w moim życiu, lubią też poznawać moich znajomych, jednak nie rozumieją, że nie czują oni, ani nawet nie widzą, ocierania się o mikrofon. Mam także psa i dwa myszoskoczki. Jakim cudem to wszystko żyje ze sobą w jako takiej zgodzie? Kiedyś wmówiłam dzieciakom z podwórka, że nasza rodzina to rodzina czarodziei, może coś w tym jest?                                   (...dalej w to wierzą, chociaż to było dobre 6-7 lat temu, a one powoli będą kończyć podstawówkę).

    Interesuję się Japonią, kulturą, językiem i tak dalej. Można mnie nazwać Otaku, ale byłoby to dość naciągane Otaku, jednak tak jest szybciej, no nie? Poza tym jestem miłośniczką fantasy. Uwielbiam czytać, chociaż ostatnio robię to rzadziej, piszę swoje własne opowieści, gram w gry. Kiedyś próbowałam nauczyć się rysować, gdyż w moich bohomazach można dostrzec jakąś tam maleńką cząstkę talentu, której nie potrafię w żaden sposób wykorzystać. Lubię zagadki logiczne i udaję, że potrafię rozwiązać chociaż jedną z nich.

    I może przedostatni, ostatni akapit. Jestem osobą specyficzną, bardzo specyficzną, żeby nie powiedzieć inaczej, więc nie przejmujcie się, jeśli nie do końca ogarniecie co mam na myśli w danej chwili. Bywam infantylna, potrafię wystraszyć się wszystkiego, roześmiać się bez powodu i wylać na siebie pół puszki sprite'a, nie będąc tego do końca świadoma (ale to bardzo długa historia). Mam bardzo zmienny humor, chociaż najbardziej odczuwają to osoby, które znają mnie lepiej - dlatego możliwe, że jakiś czas będziecie bezpieczni. Jestem nieśmiałą introwertyczką, boję się ludzi i chociaż w jakimś stopniu znika to w Internecie, czasem daje o sobie znać.

    To chyba wszystko z mojej strony. Ja wiem, dużo, ale lubię pisać. I spamić. :3

    No i na koniec:
    Dziękuję za zaproszenie i mam nadzieję, że szybko mnie stąd nie wyrzucicie ^^

    Pozdrawiam serdecznie.



    TL;DR

    "To je Kasia, tego nie ogarniesz. Ignoruj" (oryginalnie cytat z Exitus Letalis odnośnie Raffy)
    Przysłał mnie tu Bejeden, chcę moim jękiem, który zwą śpiewaniem, podbijać świat.
    Podobno jestem Kotem.

    Miau~


    Ostatnio zmieniony przez Caeise dnia Pon 16 Maj 2016, 15:28, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Zapominalstwo <3)
    Nemi
    Nemi
    Administrator
    Administrator


    Liczba postów : 102
    Join date : 21/03/2016
    Age : 25
    Skąd : Świętokrzyskie

    Dzień dobry wieczór! Empty Re: Dzień dobry wieczór!

    Pisanie by Nemi Nie 15 Maj 2016, 16:07

    Witam Cię moja imienniczko! Very Happy
    Przeczytałam wszystko od góry do dołu i fajnie, że tak się rozpisałaś - można było Cię choć troszkę poznać ^^
    Mówisz, że fantasy? Piszesz opowiadania? *taki pedofilski rape face* Z wielką chęcią poczytałabym coś przez Ciebie stworzonego. Sama fantasy uwielbiam i do tej pory coś sobie pisuje na bieżąco Very Happy
    No to, Neko, witamy w Naszym gronie! ^^
    avatar
    Gość
    Gość


    Dzień dobry wieczór! Empty Re: Dzień dobry wieczór!

    Pisanie by Gość Nie 15 Maj 2016, 16:10

    Dziękuję za ciepłe powitanie ^^ Co do opowiadań... mam bardzo głupią tendencje do niekończenia ich, dlatego rzadko otwieram ją na szerszą publikę. Ale jeśli nie przeszkadza Ci urwanie utworu w połowie albo czekanie na kontynuacje nikt-nie-wie-jak-długo to możemy się jakoś dogadać Wink Mogę też zmusić lenia do przepisania kilku pisanych odręcznie, ale nie obiecuję, że się uda ^^
    Pozdrawiam :3
    Nemi
    Nemi
    Administrator
    Administrator


    Liczba postów : 102
    Join date : 21/03/2016
    Age : 25
    Skąd : Świętokrzyskie

    Dzień dobry wieczór! Empty Re: Dzień dobry wieczór!

    Pisanie by Nemi Nie 15 Maj 2016, 16:31

    Caeise napisał:Dziękuję za ciepłe powitanie ^^ Co do opowiadań... mam bardzo głupią tendencje do niekończenia ich, dlatego rzadko otwieram ją na szerszą publikę. Ale jeśli nie przeszkadza Ci urwanie utworu w połowie albo czekanie na kontynuacje nikt-nie-wie-jak-długo to możemy się jakoś dogadać Wink Mogę też zmusić lenia do przepisania kilku pisanych odręcznie, ale nie obiecuję, że się uda ^^
    Pozdrawiam :3

    Nie przeszkadza - jak już wspomniałam - chętnie bym poczytała Very Happy
    avatar
    Gość
    Gość


    Dzień dobry wieczór! Empty Re: Dzień dobry wieczór!

    Pisanie by Gość Nie 15 Maj 2016, 16:40

    W takim razie postaram się znaleźć coś godnego uwagi jakoś w najbliższym czasie Wink
    MikuAi
    MikuAi


    Liczba postów : 7
    Join date : 19/04/2016
    Age : 25
    Skąd : Małopolska?

    Dzień dobry wieczór! Empty Re: Dzień dobry wieczór!

    Pisanie by MikuAi Nie 15 Maj 2016, 17:31

    Witaj :3
    avatar
    Gość
    Gość


    Dzień dobry wieczór! Empty Re: Dzień dobry wieczór!

    Pisanie by Gość Nie 15 Maj 2016, 17:37

    MikuAi napisał:Witaj :3

    *kłania się lekko* Dzień dobry
    Teckstia
    Teckstia
    Administrator
    Administrator


    Liczba postów : 142
    Join date : 02/03/2016

    Dzień dobry wieczór! Empty Re: Dzień dobry wieczór!

    Pisanie by Teckstia Nie 15 Maj 2016, 18:21

    Dzień dobry, Caeise. Przeczytałam, dobrze widzieć/czytać kogoś ambitnego. Jeśli śpiewasz tak dobrze jak się przedstawiasz to z wielką przyjemnością będę pisała teksty dla takiej wokalistki. Smile
    avatar
    Gość
    Gość


    Dzień dobry wieczór! Empty Re: Dzień dobry wieczór!

    Pisanie by Gość Nie 15 Maj 2016, 18:23

    Teckstia napisał:Dzień dobry, Caeise. Przeczytałam, dobrze widzieć/czytać kogoś ambitnego. Jeśli śpiewasz tak dobrze jak się przedstawiasz to z wielką przyjemnością będę pisała teksty dla takiej wokalistki. Smile

    Boję się zawieść Twoje oczekiwania ;-; Chyba jednak powinnam posiedzieć nad tym nagraniem dłużej niż już się męczyłam. (Mówiłam, że jestem bardzo niezdecydowana? Chyba nie wspomniałam. Zmieniałam piosenkę już pięć razy i dalej nie jestem zadowolona.)
    Bejeden
    Bejeden
    Administrator
    Administrator


    Liczba postów : 175
    Join date : 04/01/2016
    Age : 25
    Skąd : Rybałmjęłstary sektor WO-odbyt delta

    Dzień dobry wieczór! Empty Re: Dzień dobry wieczór!

    Pisanie by Bejeden Nie 15 Maj 2016, 21:36

    No i jest supi ^^ Jeszcze raz witaj i powodzenia. Na pewno nie zawiedziesz nikogo <3
    avatar
    Gość
    Gość


    Dzień dobry wieczór! Empty Re: Dzień dobry wieczór!

    Pisanie by Gość Nie 15 Maj 2016, 21:37

    Oni moze Ci uwierza, jajakos nie jestem przekonana :d

    Sponsored content


    Dzień dobry wieczór! Empty Re: Dzień dobry wieczór!

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Wto 14 Maj 2024, 21:06