ONSEI TO ONGAKU

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Grupa stworzona żeby tworzyć ^_^


5 posters

    "Hej, poczęstuję Cię dziś rozgoryczeniem(...)"

    Medivox
    Medivox


    Liczba postów : 21
    Join date : 27/04/2016
    Age : 26
    Skąd : Choceń, KP, PL

    "Hej, poczęstuję Cię dziś rozgoryczeniem(...)" Empty "Hej, poczęstuję Cię dziś rozgoryczeniem(...)"

    Pisanie by Medivox Sro 27 Kwi 2016, 23:43

    Miło mi, jestem Piotrek. Niejaka Anne zaprosiła mnie do tej grupy, bo podobno jako jedyna usłyszała moje nagranie i nie umarła na miejscu na krwotoku z uszu.
    Jeśli chodzi o mnie, to jestem nudnym 18-latkiem, który czasem coś nagra dla (wyłącznie swojej) przyjemności. Jeśli chodzi o sprzęt, to jakiś tani mikrofon USB, ponad 30-letnia gitara akustyczna i niedawno nabyty elektroakustyk firmy Sky Way. Miksowanie w REAPERze, gdzie zwykle jedynymi efektami są odszumianie i Master Limiter. Z zawodu informatyk (mówiłem, nudno XD), wśród hobby muzyka i fotografia. Ulubieni wykonawcy: HEY (co widać po tytule wątku), Nosowska, Maria Peszek, Renata Przemyk, Bring Me The Horizon, Serj Tankian i paru innych (wystarczy sprawdzić profil na last.fm). Nałogowy palacz elektryków, by the way.
    Jeśli są jakieś pytania, to zapraszam, na większość postaram się odpowiedzieć. Smile
    avatar
    Gość
    Gość


    "Hej, poczęstuję Cię dziś rozgoryczeniem(...)" Empty Re: "Hej, poczęstuję Cię dziś rozgoryczeniem(...)"

    Pisanie by Gość Sro 27 Kwi 2016, 23:44

    Hej! Super, że tu jesteś! Zapraszam w takim razie do rekrutacji! ^^
    Bejeden
    Bejeden
    Administrator
    Administrator


    Liczba postów : 175
    Join date : 04/01/2016
    Age : 25
    Skąd : Rybałmjęłstary sektor WO-odbyt delta

    "Hej, poczęstuję Cię dziś rozgoryczeniem(...)" Empty Re: "Hej, poczęstuję Cię dziś rozgoryczeniem(...)"

    Pisanie by Bejeden Czw 28 Kwi 2016, 00:52

    Hejka! Miło widzieć jakiś męski głos. Miłego buszowania po OtO ^^
    Nemi
    Nemi
    Administrator
    Administrator


    Liczba postów : 102
    Join date : 21/03/2016
    Age : 25
    Skąd : Świętokrzyskie

    "Hej, poczęstuję Cię dziś rozgoryczeniem(...)" Empty Re: "Hej, poczęstuję Cię dziś rozgoryczeniem(...)"

    Pisanie by Nemi Czw 28 Kwi 2016, 14:00

    Hej cześć!
    Witamy w Naszym gronie ^^
    Teckstia
    Teckstia
    Administrator
    Administrator


    Liczba postów : 142
    Join date : 02/03/2016

    "Hej, poczęstuję Cię dziś rozgoryczeniem(...)" Empty Re: "Hej, poczęstuję Cię dziś rozgoryczeniem(...)"

    Pisanie by Teckstia Czw 28 Kwi 2016, 20:09

    Siema. Owocnej współpracy nam życzę.
    Suzumija
    Suzumija
    Administrator
    Administrator


    Liczba postów : 72
    Join date : 11/03/2016
    Age : 24
    Skąd : Śląsk

    "Hej, poczęstuję Cię dziś rozgoryczeniem(...)" Empty Re: "Hej, poczęstuję Cię dziś rozgoryczeniem(...)"

    Pisanie by Suzumija Czw 28 Kwi 2016, 20:37

    Witam! : 3

    Sponsored content


    "Hej, poczęstuję Cię dziś rozgoryczeniem(...)" Empty Re: "Hej, poczęstuję Cię dziś rozgoryczeniem(...)"

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Wto 14 Maj 2024, 20:56